Suplementy diety Zinzino ZinoGene+

Zinogene+ to recepta na młodość. Na proces starzenia wpływa wiele czynników, a jednym z nich jest nieodpowiednia ilość składników odżywczych w diecie. Niedobór fukoidynów, czyli naturalnych polisacharydów, polifenoli, witaminy C oraz cynku sprawia, że w organizmie pojawiają się niewłaściwie działające komórki, a proces regeneracji ulega pogorszeniu. Odpowiedzią na te problemy jest Zinzino Zinogene. To suplementy diety, których innowacyjna formuła pomoże Ci zadbać o zdrowie!

Showing the single result

Postaw na Zinogene+

Oferowany przez nas Zinzino Zinogene+ to suplement diety o wyjątkowym składzie. Dzięki temu wspiera podział komórek, syntezę DNA, a także chroni przed stresem oksydacyjnym. Bazą Zinogene+ jest wyciąg z kurkuminy, czyli żółtego pigmentu występującego głównie w kurkumie. To silny przeciwutleniacz, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i antynowotworowe.

W Zinzino Zinogene znajdziesz także kwercetynę, czyli naturalny pigment występujący w wielu warzywach, owocach i ziarnach. Należy do składników o działaniu antyoksydacyjnym, przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. Zapobiega także pojawieniu się komórek nowotworowych.

Spowolnienie procesu starzenia możliwe jest także dzięki cynkowi. To mikroelement niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki niemu Zinogene+ wspiera prawidłową syntezę DNA i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Cynk odgrywa też istotną rolę w procesie podziału komórek.

Kolejne istotne składniki w Zinogene+ to:

  • fukoidyna, która bierze udział w detoksykacji organizmu,
  • fisetyna, która chroni przed stanem zapalnym,
  • witamina C, która chroni przed stresem antyoksydacyjnym i pozytywnie wpływa na układ immunologiczny.

Nasz sklep z suplementami oferuje także produkty, których istotnym składnikiem jest witamina D3, a także suplementy zawierające kwasy Omega. Sprawdź nasz asortyment!