Suplementy diety na serce

To, co robisz i jesz, wpływa na Twój układ naczyniowo-sercowy. Dlatego, by go wzmocnić, warto przyjmować odpowiednie witaminy na serce. Dzięki nim uniknąć możesz choroby niedokrwiennej serca, zapalenia mięśnia sercowego czy niewydolności mięśnia sercowego. Choć suplementy na serce nie zagwarantują Ci braku tych schorzeń, to z pewnością wzmocnią Twój organizm i sprawią, że prawdopodobieństwo ich występowania się zmniejszy.

Showing all 18 results

Witaminy na serce – jakie wybrać?

Jakie witaminy dla serca wybrać? Najlepiej takie, które wpływają na działanie układu naczyniowo-sercowego. Dzięki nim zapewnisz sobie wiele lat w zdrowiu. Nasze suplementy zawierają różnorodne witaminy na wzmocnienie serca. Wśród nich istotną rolę odgrywa witamina D3. Reguluje ona krzepliwość krwi, zmniejsza stany zapalne i poprawia działanie układu renina-angiotensyna-aldosteron. Odpowiada także za podwyższenie stężeń tlenku azotu, który zwiększa przepływ krwi i chroni naczynia krwionośne.

Witaminy na serce występujące w suplementach Vi-king to także witaminy z grupy B, które usprawniają pracę układu nerwowego i mięśniowego, a więc i serca. Spożywanie ich wpływa na zmniejszenie poziomu stężenia homocysteiny, które zwiększa ryzyko choroby wieńcowej, Witamina B12 bierze udział w produkcji czerwonych krwinek i obniża stężenie cholesterolu całkowitego, zmniejszając tym samym ryzyko zachorowania na choroby serca. Natomiast kwas foliowy pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu krwionośnego i nerwowego, a także bierze udział w rozwoju komórek ustrojowych.

Witamina wzmacniająca serce to także witamina C, która ułatwia wchłanianie żelaza, zapobiegając w ten sposób niedokrwistości. Witaminy na serce oferowane przez nasz sklep to kompleksowe wsparcie dla Twojego mięśnia sercowego i całego organizmu!

W naszym sklepie Vi-king kupisz także:

Posiadamy także wegańskie suplementy diety, które wzmocnią Twój organizm, a jednocześnie będą przyjazne zwierzętom.

Zobacz także: witaminy na wzrok, witaminy na odporność, kwasy tłuszczowe, suplementy dla wegetarian, wegańskie suplementy, witaminy dla sportowców, witaminy dla mężczyzn, witaminy dla kobiet.