Oleje i kwasy tłuszczowe

Chcesz zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie? Wybierz kwasy tłuszczowe! Odpowiadają one za dostarczanie i kumulowanie energii, która potrzebna do prawidłowego funkcjonowania wszystkich procesów życiowych. Nasze suplementy diety bogate są w kwasy Omega-3. To jednak nie wszytko! By dostarczyć Twojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje, uzupełniliśmy nasze produkty o oliwę z oliwek oraz witaminę D3.

Showing all 14 results

BW

BalanceOil+ 300ml Wanilia
  
235,00  Czytaj dalej

Kwasy tłuszczowe – dlaczego warto je przyjmować?

Kwasy tłuszczowe Omega-3 (kwas EPA, DHA oraz kwas alfa-linolenowy) mają szereg korzystnych właściwości, Dzięki nim błona komórkowa działa bardziej efektywnie, a to usprawnia procesy życiowe. Kwasy Omega-3 są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Pozytywnie wpływają także na pracę mózgu – zażywając je, zmniejsza się ryzyko choroby Parkinsona, depresji czy Alzheimera. Kwasy Omega-3 poprawiają wzrok, zapobiegają alergiom i procesowi zapalnemu w organizmie, wzmacniają kości oraz usprawniają pracę serca. Pozytywnie wpływają też na samopoczucie, pamięć i koncentrację.

Do naszych suplementów z kwasami tłuszczowymi dodajemy także oliwę z oliwek, która dostarcza kwasów Omega-9 oraz antyoksydantów. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie poziomu kwasów Omega-3 na prawidłowym poziomie (balans Omega-6:3 wynosić powinien mniej niż 3:1).

Nasze produkty wzbogaciliśmy także o witaminę D3. Pozytywnie wpływa ona na układ kostny, nerwowy, mięśniowy, krążenia i odpornościowy. Witamina D3 odpowiada za metabolizm w wielu tkankach (np. reguluje pracę wątroby). Pomaga także zmniejszyć ryzyko występowania chorób i stanów zapalnych oraz działa przeciwnowotworowo. Dodatkowo zwiększa zasoby energetyczne, minimalizując uczucie osłabienia oraz zmęczenia.

W naszej ofercie znajdziesz:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!