Suplementy diety Zinzino BalanceOil

Zadbaj o zdrowie i wybierz olej Zinzino. BalanceOil to w pełni naturalne suplementy diety, które wzmocnią Twój organizm i usprawnią jego funkcjonowanie. Zinzino Oil stanowi innowacyjną mieszankę wysokiej jakości oleju z ryb, oliwy z pierwszego tłoczenia o wysokiej zawartości polifenoli oraz witaminy D3 uzyskiwanej z lanoliny.

Showing all 10 results

BW

BalanceOil+ 300ml Wanilia
  
235,00  Czytaj dalej

Olej Zinzino BalanceOil – dlaczego warto go wybrać?

Balance Oil to nie bez powodu nasz flagowy produkt. Jego najważniejszym składnikiem są kwasy Omega (kwas EPA, DHA oraz kwas alfa-linolenowy), które pozytywnie oddziałują na cały organizm. Wspomagają funkcjonowanie mózgu i zmniejszają ryzyko choroby Parkinsona, depresji czy Alzheimera. Zinzino oleje to sposób na usprawnienie pracy serca, poprawę wzroku i wzmocnienie kości. Kwasy Omega-3 zapobiegają także alergiom i procesowi zapalnemu w organizmie oraz wpływają pozytywnie na pamięć, koncentrację i dobre samopoczucie. W Zinzino BalanceOil znajdują się oleje rybne, wytwarzane głównie z krótko żyjących niewielkich ryb pelagicznych, takich jak sardynki, sardele i makrele. Nasze produkty występują w wielu wersjach smakowych. Znajdziesz u nas Zinzino Balance Oil plus o smaku:

  • cytryna i mięta,
  • cytryna,
  • grejpfrut, cytryna i limonka,
  • pomarańcza, cytryna i mięta,
  • wanilia.

Nasze suplementy zawierają także oliwę z oliwek, która jest bogata w kwasy Omega-9 oraz antyoksydanty. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie odpowiedniego bilansu Omega-6:3, który powinien wynosić mniej niż 3:1. To jedne z powodów, dla których Zinzino Balance Oil ma tak dobre opinie.

Kolejnym ważnym składnikiem Zinzino Oil Balance jest witamina D3. Wpływa ona na pracę układu nerwowego kostnego, mięśniowego, odpornościowego i krążenia. Zwiększa także zasoby energetyczne organizmu i zmniejsza zmęczenie oraz osłabienie.

Sprawdź także inne produkty oferowane przez nasz sklep z suplementami.